Place |
Family, Name |
Dance club |
Country |
1 place |
CAGLAR VANESSA, LEWENDA NIKOLA | EAST SIDE DANCE ACADEMY WARSZAWA |
|
2 place |
GERASIK SEBASTIAN, SZATAN KATARZYNA | EGURROLA DANCE STUDIO WARSZAWA |
|
3 place |
BARANOWSKI PARIS, MALEPSZY MARIA | EAST SIDE DANCE ACADEMY WARSZAWA |
|
4 place |
KABALA JAKUB, ŁUKASIAK LAURA | UDS STUDIO TAŃCA LUBLIN |
|
5 place |
ADEREK ZUZANNA, STASZAŁEK MAGDA | ROCKSTEP RADOM |
|
6 place |
HOŁDAK ADAM, KUCZKOWSKA JULIA | EAST SIDE DANCE ACADEMY WARSZAWA |
|
7 place |
JASKÓŁA LENA, WOCH GRACJAN | DNA DANCE STUDIO ŁÓDŹ |
|
8 place |
PĘKALSKI WIKTOR, SZTYBER NATALIA | EAST SIDE DANCE ACADEMY WARSZAWA |
|
8 place |
KIELCZYK JULIA, SZCZEPOCKI JAN | EAST SIDE DANCE ACADEMY WARSZAWA |
|
10 place |
KRAJEWSKI ROBERT, RACZKIEWICZ MELANIA | SRT KONTRAST POZNAŃ |
|
11 place |
DŁUGOKĘCKA GABRIELA, DOLEWKO PAWEŁ | EAST SIDE DANCE ACADEMY WARSZAWA |
|
12 place |
OSIŃSKA WERONIKA, WITOS ALEKSANDRA | GRAWITACJA PIASECZNO |
|
12 place |
NOWAK SAWIN, SKARBIŃSKA ALICJA | UP 2 EXCELLENCE BYDGOSZCZ |
|
12 place |
NAWARA MIŁOSZ, PARUCH GABRIELA | KDANCE STUDIO JAWOR |
|
12 place |
KACZKOWSKA ANNA, KACZKOWSKA MARTA | ROCKSTEP RADOM |
|
12 place |
JARECKA WIKTORIA, MARKOCKA MAGDALENA | EAST SIDE DANCE ACADEMY WARSZAWA |
|
17 place |
MOTYCZYŃSKI WIKTOR, TURCZYN NICOLE | EAST SIDE DANCE ACADEMY WARSZAWA |
|
17 place |
CIESIELSKA MAJA, ZASTAWNA KAJA | SZKOŁA TAŃCA MDS WARSZAWA |
|
17 place |
BORZEMSKA ZUZANNA, TYLICKA MAGDA | VIBE DANCE CENTER WARSZAWA |
|
17 place |
DYĆ MAŁGORZATA, FILIPEK ZOFIA | SPIN FREEKIES WARSZAWA |
|
17 place |
DŁUGOKĘCKA ZUZANNA, DOBOSZ IZABELA | EAST SIDE DANCE ACADEMY WARSZAWA |
|
22 place |
ADAMEK DARIA, DYREK AMELIA | NO LIMIT DANCE ACADEMY NOWY SĄCZ |
|
23 place |
GUTOWSKA ANNA, ROGOZIŃSKA ALEKSANDRA | STYLERS DANCE STUDIO BYDGOSZCZ |
|
23 place |
DĘBSKA MILENA, KAZANECKA ZOFIA | SZKOŁA TAŃCA MDS WARSZAWA |
|
23 place |
ADAMCZYK ALEKSANDRA, BARCZYK NATALIA | ROCKSTEP RADOM |
|
26 place |
CYBULSKA JULIA, MOŻDŻEŃ ZOFIA | EGURROLA DANCE STUDIO WARSZAWA |
|
26 place |
CAGLAR EVA, KUCZKOWSKA GABRIELA | EAST SIDE DANCE ACADEMY WARSZAWA |
|
26 place |
DYBAŚ BLANKA, GÓKA WIKTORIA | NO LIMIT DANCE ACADEMY NOWY SĄCZ |
|
26 place |
GUZOWSKA GABRIELA, SIDOR JAGODA | HAKIEL AKADEMIA TAŃCA WARSZAWA |
|
26 place |
JACKOWSKA MARTYNA, KAŹMIERCZAK KAJETAN | UP 2 EXCELLENCE BYDGOSZCZ |
|
26 place |
KWAITKOWSKA ZUZANNA, LISONEK ZUZANNA | EGURROLA DANCE STUDIO WARSZAWA |
|
26 place |
PERYGA NATASZA, PERYGA OLIWIA | SZYBIAK DANCE STUDIO KOWARY |
|
33 place |
JANICKA MAŁGORZATA, NIEWIADOMSKA HANNA | EGURROLA DANCE STUDIO WARSZAWA |
|
33 place |
GRUPIŃSKA MARIA, JURCZAK NATALIA | VIBE DANCE CENTER WARSZAWA |
|
33 place |
ADAMUS DAWID, MAMCARZ AMELIA | ROCKSTEP RADOM |
|
33 place |
PERZYŃSKA ZOFIA, ROGALSKA JULITA | SZKOŁA TAŃCA MDS WARSZAWA |
|
33 place |
SADOWSKA JENIFER, SADOWSKA JESSICA | SZYBIAK DANCE STUDIO KOWARY |
|
33 place |
TRZECIAK GABRIELA, WYROŚLAK AMELIA | IDOL FABRYKA TAŃCA RADOM |
|
39 place |
BOGDANOWICZ MARTNA, SOBARNIA BRAYAN | SZOK JASTRZĘBIE-ZDRÓJ |
|
39 place |
HEYMANN CLAUDIA, MATUSZEWSKA WIKTORIA | UP 2 EXCELLENCE BYDGOSZCZ |
|
39 place |
CYGERT AURELIA, GÓRSKA PAULINA | ZTN RYTM KOŚCIERZYNA |
|
42 place |
PANEK ZOFIA, RYBAK NICOLE | STYLERS DANCE STUDIO BYDGOSZCZ |
|
42 place |
PERLIŃSKA EMILIA, ZIELIŃSKA ALEKSANDRA | EGURROLA DANCE STUDIO WARSZAWA |
|
42 place |
GAJ WIKTORIA, PŁOTTKE MATEUSZ | ZTN RYTM KOŚCIERZYNA |
|
42 place |
KUCIAK WIKTORIA, KUCIAK ZUZANNA | STREET BEAT KOK KOŚCIAN |
|
42 place |
RYDLEWSKA ANNA, SOBKOWICZ ZOFIA | VIBE DANCE CENTER WARSZAWA |
|
42 place |
KONARSKI ANDREA, SZEWCZYK NATALIA | VIBE DANCE CENTER WARSZAWA |
|
42 place |
JAŚKIEWICZ PIOTR, STOKŁOSA SONIA | NO LIMIT DANCE ACADEMY NOWY SĄCZ |
|
42 place |
WOLNA OLIWIA, ZIELIŃSKA SAWANA | UP 2 EXCELLENCE BYDGOSZCZ |
|
42 place |
KUBINOWSKI KACPER, NEUMANN WIKTORIA | EAST SIDE DANCE ACADEMY WARSZAWA |
|
51 place |
PIETRAS AMELIA, WOSZCZYK MACIEJ | CZARNE STOPY ŁÓDŹ |
|
51 place |
KUCHARSKA IZABELA, TYLOCH AMELIA | UNIQUE STUDIO BYDGOSZCZ |
|
51 place |
JANECKA WERONIKA, KELLER NATALIA | CZARNE STOPY ŁÓDŹ |
|
51 place |
DUDZIŃSKA MALWINA, ZALEWSKA ALEKSANDRA | UP 2 EXCELLENCE BYDGOSZCZ |
|
51 place |
CZAPNIK ALEKSANDRA, MANKIEWICZ-BOCZEK MALINA | CZARNE STOPY ŁÓDŹ |
|
56 place |
MATLAK MAGDALENA, PATER ZUZANNA | R&D STUDIO TAŃCA SPIN RUMIA |
|
56 place |
MINKIEWICZ ZOFIA, MUSZYŃSKA KALINA | UNIQUE STUDIO BYDGOSZCZ |
|
58 place |
GÓRSKA ANNA, KOPCZYŃSKA BARBARA | VIBE DANCE CENTER WARSZAWA |
|
58 place |
HABRAT WIKTORIA, OLEKSEWICZ AMELIA | EGURROLA DANCE STUDIO WARSZAWA |
|
58 place |
GRZENIA MARTYNA, KACZOR JULIA | UP 2 EXCELLENCE BYDGOSZCZ |
|
58 place |
BRZESKA OLGA, FREDA DARIA | ZTN RYTM KOŚCIERZYNA |
|
58 place |
ANTOWSKA MAGDALENA, DRZEWIECKA ZOFIA | UP 2 EXCELLENCE BYDGOSZCZ |
|
63 place |
BOŃCZYK MARTYNA, STĘPAK WIKTORIA | UNIQUE STUDIO BYDGOSZCZ |